Když je bezpečí prioritou

Bezpečnostní Folie

Princip fungování Bezpečnostních Folií

Bezpečnostní fólie jsou v dnešním světě stále častěji používané jako efektivní bariéra proti snadnému vniknutí do prostoru skrz sklo

  • Bezpečnost před nezvanými hosty
  • Bezpečnost před přírodními jevy
  • Snížuje škody vandalismu
  • Chrání život
  • Zvýšíte hodnotu své nemovitosti
ltx-parallax-layer

Výhody bezpečnostních Folií

Mnoho z Vás již slyšela o tom, že solární fólie INFRASOL Vám pomůžou znatelně snížit nárůst solárního tepla v létě a ztlumí oslňující svit slunce pro příjemný pobyt v místnosti. To, co asi málo kdo ví je, že naše solární fólie také zvýrazní výhled z místnosti ven a umí Vám markantně snížit výdaje za vyhřívání místností během zimních měsíců

Více o Bezpečnostních foliích můžete zjistit na stránkách našeho partnera infrasol.cz.

Struktura fólie

Základem každé Bezpečnostní Fólie je kvalitní, čirý a co nejodolnější laminát, který odolá i těm nejbrutálnějším nárazům.

Naše bezpečnostní fólie INFRASOL je vyrobena laminací několika vrstev naprosto čirého polymeru, čímž se vytvoří jedna silná fólie, která je pak extrémně odolná proti jinak snadnému rozbití skla.

Spojením skla s bezpečnostní fólií vytvoříme tvrzenou „konstrukci“, která je v porovnání s obyčejným sklem o 300 % odolnější proti samotnému rozbití. Když k samotnému rozbití přece jen dojde, střepy zůstanou pevně spojené s lepem naší bezpečnostní fólie, která je navíc natolik čirá, že její přítomnost na skle nelze prakticky ani zaznamenat.

Tři verze ochrany

K uspokojení i těch nejnáročnějších klientů, nabízíme 3 základní verze bezpečnostní fólie INFRASOL

  • SMC-4 – silná 100 mikronů
  • SMC-8 – silná 200 mikronů
  • SMC-12 – silná 300 mikronů

Pojišťovny v České republice nabízejí různé typy pojistek pro své klienty. Některé z těchto typů pojistek však přímo vyžadují instalaci bezpečnostní fólie na skla pojistných objektů klienta. V tomto případě je samozřejmě nutné zvolit k instalaci fólii, která má potřebnou atestaci, což je nejrozšířenější požadované atestace P2A naše 300 mikronů silná bezpečnostní fólie SMC-12.

V případě, že máte zájem o bezpečnostní fólii bez účasti pojišťovny (k zabezpečení oken Vaší chaty, bytu, výplní dveří apod.), je plně dostačující použít tenčí fólii (SMC-4, nebo SMC-8). Pokud máte sklo o tloušťce 4 mm, tyto tenčí fólie se mohou často přilepit ke sklu mnohem pevněji, nežli naše nejsilnější fólie SMC-12. Pro více informací se informujte u jednoho z našich certifikovaných lepičů ve Vašem regionu.

Věděli jste: Vydrží fólie výbuch?

Bezpečnostní fólie testujeme s pomocí výbušnin v Arizonské poušti.
Zatímco sklo podpořené naší bezpečnostní fólií se při výbuchu sice rozbilo, ostré a nebezpečné kousky skla zůstali pevně slepené s fólií (sklo vpravo). Čiré sklo bez fólie (sklo vlevo), explodovalo do všech stran až do vzdálenosti 30 metrů od centra exploze.

Podstata kvality

Jeden z hlavních důvodů proč je naše firma na trhu s fóliemi už více než 30 let, je ten fakt, že jsme nikdy a za žádných okolností nenabízeli kvalitu fólií, za jakou bychom nemohli plně stát.

Naše bezpečnostní fólie INFRASOL nabízejí maximální ochranu, a jsou doporučeny nejenom pro soukromé domy, obchody, veřejné budovy, školy, nemocnice, restaurace nebo hotely, ale vůbec všude, kde se v oknech nachází obyčejné sklo, a kde se i zároveň pohybují lidé nebo zvířata – takže vlastně všude!

Věděli jste: Čím více světla, tím lépe?

Všichni ví, že čím více denního světla, tím lépe. Problém je ale v tom, že ostré denní nebo sluneční světlo může dost ovlivnit naší schopnost pohodlně číst, sledovat televizi, pracovat na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. Navíc je i dokázaná ta skutečnost, že ostré světlo způsobuje zátěž na naše oči a tím pocítíme mnohem rychleji celkovou únavu. A jako by toho všeho nebylo dost, celkové denní světlo, které nemá určitou část spektra „filtrovanou“, způsobí efekt „oparu“ nebo „mlhy“ která do značné míry znemožňuje ostrý a jasný výhled ven.

Pošlete nezávaznou poptávku