Když je soukromí priorita

Privátní fólie

Princip fungování Privátních fólií

Náš – UV 50 – filtr dokáže plně ochránit zařízení interiéru místnosti před ničivými účinky UV paprsků, privátní fólie – Z 200 a MZ 200 – částečně blokují výhled přes sklo nahradí pískované sklo, zatímco náš blokátor – BLK – zablokuje veškeré procházející světlo

  • Zvolte si míru soukromí
  • Zvýšíte hodnotu své nemovitosti
ltx-parallax-layer

Výhody privátních fólií

Naše fólie BLK zablokuje 100 % průchodu světla do prostoru a je žádanou variantou pro mnoho komerčních prostorů. Máme Fólie, které zamezí průchodu nejenom slunce, ale i znemožní průhled do místnosti. Denní světlo a UV záření jsou dvě z hlavních příčin vyblednutí a strukturálního poškození vystavených objektů.

Více o Privátních foliích můžete zjistit na stránkách našeho partnera infrasol.cz.

Kompletní zatmavení

Naší speciální fólii BLK ocení zákazníci všude tam, kde se pracuje s materiály citlivými na světlo, nebo je zapotřebí plné zatmavení částí budov, které jsou určeny například jako skladové prostory.

Mnoho nákupních center a jiných komerčních budov má oddělené prostory pro skladové účely. K zablokování průhledu skrze sklo těchto prostorů je naše fólie BLK tím nejlepším a finančně nejefektivnějším řešením.

Věděli jste: Zakryjte sklad či jiné prostory.

Velké obchody mají často velká skla všude kolem budovy. Skladové prostory, nebo jiné prostory kde není žádoucí jakýkoliv průhled rádi využijí naší 100 % černou neprůhlednou fólii

Věc soukromí

Tam, kde je požadováno soukromí před zvídavými pohledy veřejnosti, např. laboratoře, nemocniční pokoje, policejní a vojenské prostory, nebo i skladovací prostory, se stává velice populární použití našich speciálních privátních fólií Z 200 a MZ 200, které sice přenesou do místnosti dostatek denního světla, ale také plně zamezí průhledu skrze sklo. A navíc jsou to fólie, které také zadržují velké množství slunečního tepla. Tyto fólie jsou efektivnější náhradou tzv. pískovaného skla a i při případném rozbití okna, se ostré kousky skla budou pevně držet na fólii, čímž pomohou zamezit případnému zranění lidí v okolí.

Věděli jste: Světlo-propustné soukromí.

Privátní fólie MZ 200 nabízí nejenom typické soukromí jako fólie Z200, ale navíc má i vysokou výkonost v zadržení solárního tepla svou speciální zrcadlovou strukturou

UV Filtr

Naše „Muzeum“ UV 50 fólie je vlastně dnes jediným a nenákladným prostředkem kurátorů jako maximální ochrana vzácných předmětů a historických relikvií. Nejvíce náchylné na poškození jsou akvarely, tisky, fotografie, rytiny, pergameny, koberce, gobelíny, hedvábí, krajky, brokátové kostýmy, výšivky, ptačí peří a zvířecí kožešiny.

Světlo a UV záření jsou dvě z hlavních příčin vyblednutí a strukturálního poškození vystavených objektů. INFRASOL UV 50 fólie pomohou zpomalit toto zhoršení! Je to bezbarvá polyesterová fólie s lepidlem citlivým na tlak, která se aplikuje na vnitřní okna galerie, nebo na skleněné vitríny. Naše patentovaná technologie umožňuje těmto „UV muzeum“ fóliím zůstat zcela čiré a bez jakéhokoliv zkreslení, zatímco pohltí prakticky veškeré UV záření.

Věděli jste: Výlohy a galerie? Není problém!

Denní světlo je sice přínosem pro umělecké galerie, ale prakticky většina z nich dbá na maximální ochranu svých exponátů s pomocí našeho UV 50 filtru

Pošlete nezávaznou poptávku